Auswest Fencing & Wrought Iron

Trophy Day Awards October 25

October 15, 2015 By: Penny Category: Trophy winners


NPL WA










* NPL WA Under 18s League Winners ECU Joondalup SC









* NPL WA Under 20s League Winners Perth Glory FC























All Flags State League










* All Flags State League Division Two Under 18s Joondalup City FC









* All Flags State League Division Two Under 18s Golden Boot










* All Flags State League Division Two Under 18s Player of the Year























* All Flags State League Division Two Reserves Joondalup City FC









* All Flags State League Division Two Reserves Golden Boot










* All Flags State League Division Two Reserves Player of the Year























* All Flags State League Division One Under 18s Gosnells City FC








* All Flags State League Division One Under 18s Golden Boot










* All Flags State League Division One Under 18s Player of the Year























* All Flags State League Division One Reserves Joondalup United FC









* All Flags State League Division One Reserves Golden Boot










* All Flags State League Division One Reserves Player of the Year























* State League Coolridge Cup Under 18s Subiaco AFC









* State League Coolridge Reserves Cup Perth SC























BankWest Women’s Leagues










* BankWest Women’s State League Division One Reserves Fremantle City FC









* BankWest Women’s State League Division One Reserves Golden Boot










* BankWest Women’s State League Division One Reserves Player of the Year























* BankWest Women’s State League Premier Reserves Northern Redbacks SC









* BankWest Women’s State League Premier Reserves Golden Boot










* BankWest Women’s State League Premier Reserves Player of the Year























* Women’s State Cup Beckenham Angels SC






















* Bankwest Women’s Metropolitan League Division Six Gewlup Croatia SC









* Bankwest Women’s Metropolitan League Division Six Golden Boot























* Bankwest Women’s Metropolitan League Division Five Rockingham W&G Soccer Club









* Bankwest Women’s Metropolitan League Division Five Golden Boot























* Bankwest Women’s Metropolitan League Division Four Peel United SC









* Bankwest Women’s Metropolitan League Division Four Golden Boot























* Bankwest Women’s Metropolitan League Division Three Wembley Downs SC









* Bankwest Women’s Metropolitan League Division Three Golden Boot























* Bankwest Women’s Metropolitan League Division Two Backpackers FC









* Bankwest Women’s Metropolitan League Division Two Golden Boot























* Bankwest Women’s Metropolitan League Division One Stirling Panthers SC









* Bankwest Women’s Metropolitan League Division One Golden Boot























* Women’s Metropolitan Cup Backpackers FC























Consolodated Energy Metropolitan Leagues










* Consolidated Energy Metropolitan League South Division Four Sutherlands Park SC









* Consolidated Energy Metropolitan League South Division Four Golden Boot























* Consolidated Energy Metropolitan League South Division Three Sutherlands Park SC









* Consolidated Energy Metropolitan League South Division Three Golden Boot























* Consolidated Energy Metropolitan League South Division Two Sporting GFK









* Consolidated Energy Metropolitan League South Division Two Golden Boot























* Consolidated Energy Metropolitan League South Division One Black Stars









* Consolidated Energy Metropolitan League South Division One Golden Boot























* Consolidated Energy Metropolitan League North Division Five Joondalup City FC









* Consolidated Energy Metropolitan League North Division Five Golden Boot























* Consolidated Energy Metropolitan League North Division Four Joondalup City FC









* Consolidated Energy Metropolitan League North Division Four Golden Boot























* Consolidated Energy Metropolitan League North Division Three Currambine FC









* Consolidated Energy Metropolitan League North Division Three Golden Boot























* Consolidated Energy Metropolitan League North Division Two Swan Valley Soccer Club









* Consolidated Energy Metropolitan League North Division Two Golden Boot























* Consolidated Energy Metropolitan League North Division One North Perth United SC









* Consolidated Energy Metropolitan League North Division One Golden Boot























* Consolidated Energy Metropolitan League Central Joondanna Blues FC









* Consolidated Energy Metropolitan League Central Golden Boot























* Metropolitan Cup Perth Saints FC























Consolodated Energy Masters Leagues










* Consolidated Energy Masters League Over 45s Kingsley SC









* Consolidated Energy Masters League Over 45s Golden Boot























* Consolidated Energy Masters League South Division Three Cockburn City SC









* Consolidated Energy Masters League South Division Three Golden Boot























* Consolidated Energy Masters League South Division Two Southern Spirit FC









* Consolidated Energy Masters League South Division Two Golden Boot























* Consolidated Energy Masters League South Division One Forresfield United SC









* Consolidated Energy Masters League South Division One Golden Boot























* Consolidated Energy Masters League North Division Three Quinns FC









* Consolidated Energy Masters League North Division Three Golden Boot























* Consolidated Energy Masters League North Division Two Carramar FC









* Consolidated Energy Masters League North Division Two Golden Boot























* Consolidated Energy Masters League North Division One Whitford City SC









* Consolidated Energy Masters League North Division One Golden Boot























* Consolidated Energy Masters League Central Spearwood Dalmatinac SC









* Consolidated Energy Masters League Central Golden Boot























* Masters Cup Spearwood Dalmatinac SC























Consolodated Energy Amateur Leagues










* Consolodated Energy Amateur League Division Five Reserves Emerald FC









* Consolodated Energy Amateur League Division Five Reserves Golden Boot










* Consolodated Energy Amateur League Division Five Reserves Player of the Year























* Consolodated Energy Amateur League Division Five Emerald FC









* Consolodated Energy Amateur League Division Five Golden Boot










* Consolodated Energy Amateur League Division Five Player of the Year























* Consolodated Energy Amateur League Division Four Reserves Peel United SC









* Consolodated Energy Amateur League Division Four Reserves Golden Boot










* Consolodated Energy Amateur League Division Four Reserves Player of the Year























* Consolodated Energy Amateur League Division Four East Perth AFC









* Consolodated Energy Amateur League Division Four Golden Boot










* Consolodated Energy Amateur League Division Four Player of the Year























* Consolodated Energy Amateur League Division Three Reserves Forrestfield United SC









* Consolodated Energy Amateur League Division Three Reserves Golden Boot










* Consolodated Energy Amateur League Division Three Reserves Player of the Year























* Consolodated Energy Amateur League Division Three Forrestfield United SC









* Consolodated Energy Amateur League Division Three Golden Boot










* Consolodated Energy Amateur League Division Three Player of the Year























* Consolodated Energy Amateur League Division Two Reserves Joondalup United FC









* Consolodated Energy Amateur League Division Two Reserves Golden Boot










* Consolodated Energy Amateur League Division Two Reserves Player of the Year























* Consolodated Energy Amateur League Division Two Shamrock Rovers Perth FC









* Consolodated Energy Amateur League Division Two Golden Boot










* Consolodated Energy Amateur League Division Two Player of the Year























* Consolodated Energy Amateur League Division One Reserves Subiaco AFC









* Consolodated Energy Amateur League Division One Reserves Golden Boot










* Consolodated Energy Amateur League Division One Reserves Player of the Year























* Consolodated Energy Amateur League Division One Belmont Villa SC









* Consolodated Energy Amateur League Division One Golden Boot










* Consolodated Energy Amateur League Division One Player of the Year























* Consolodated Energy Amateur League Premier Reserves North Perth United SC









* Consolodated Energy Amateur League Premier Reserves Golden Boot










* Consolodated Energy Amateur League Premier Reserves Player of the Year























* Amateur Reserve Cup Kingsley SC